36502A2R7JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502A2R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502A2R7JTDG TE CONNECTIVITY
    36502A2R7JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502A2R7JTDG is described as FIXED IND 2.7UH 150MA 2.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH