36502A1R2JTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36502A1R2JTDG TE CONNECTIVITY
    36502A1R2JTDG TE CONNECTIVITY
    36502A1R2JTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36502A1R2JTDG is described as FIXED IND 1.2UH 170MA 2.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"