36501J72NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501J72NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J72NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J72NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501J72NJTDG is described as FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"