36501J47NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501J47NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J47NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J47NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501J47NJTDG is described as FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"