36501J23NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501J23NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J23NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J23NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501J23NJTDG is described as FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS