36501J16NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501J16NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J16NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J16NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501J16NJTDG is described as FIXED IND 16NH 700MA 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK