36501J11NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501J11NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J11NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501J11NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501J11NJTDG is described as FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.