36501E56NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501E56NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E56NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E56NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501E56NJTDG is described as FIXED IND 56NH 100MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.