36501E20NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501E20NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E20NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E20NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501E20NJTDG is described as FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK