36501E19NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501E19NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E19NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E19NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501E19NJTDG is described as FIXED IND 19NH 480MA 202 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE