36501E12NJTDG TE CONNECTIVITY
  • More about 36501E12NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E12NJTDG TE CONNECTIVITY
    36501E12NJTDG is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501E12NJTDG is described as FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.