36501E10NJ TE CONNECTIVITY
  • More about 36501E10NJ TE CONNECTIVITY
    36501E10NJ TE CONNECTIVITY
    36501E10NJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36501E10NJ is described as FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.