36401E3N3A TE CONNECTIVITY
  • More about 36401E3N3A TE CONNECTIVITY
    36401E3N3A TE CONNECTIVITY
    36401E3N3A is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36401E3N3A is described as FIXED IND 3.3NH 380MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V