36401E17NGTDF TE CONNECTIVITY
  • More about 36401E17NGTDF TE CONNECTIVITY
    36401E17NGTDF TE CONNECTIVITY
    36401E17NGTDF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 36401E17NGTDF is described as FIXED IND 17NH 100MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.