3639E151NT TE CONNECTIVITY
  • More about 3639E151NT TE CONNECTIVITY
    3639E151NT TE CONNECTIVITY
    3639E151NT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3639E151NT is described as FIXED IND 150UH 1A 305 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN