3631C180MT TE CONNECTIVITY
  • More about 3631C180MT TE CONNECTIVITY
    3631C180MT TE CONNECTIVITY
    3631C180MT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631C180MT is described as FIXED IND 18UH 3.9A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.