3631B471KL TE CONNECTIVITY
  • More about 3631B471KL TE CONNECTIVITY
    3631B471KL TE CONNECTIVITY
    3631B471KL is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631B471KL is described as FIXED IND 470UH 500MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH