3631B2R5ML TE CONNECTIVITY
  • More about 3631B2R5ML TE CONNECTIVITY
    3631B2R5ML TE CONNECTIVITY
    3631B2R5ML is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631B2R5ML is described as FIXED IND 2.5UH 6.2A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM