3631B101LT TE CONNECTIVITY
  • More about 3631B101LT TE CONNECTIVITY
    3631B101LT TE CONNECTIVITY
    3631B101LT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631B101LT is described as FIXED IND 100UH 1.1A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.