3631B100MT TE CONNECTIVITY
  • More about 3631B100MT TE CONNECTIVITY
    3631B100MT TE CONNECTIVITY
    3631B100MT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631B100MT is described as FIXED IND 10UH 3.3A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.