3631A471KT TE CONNECTIVITY
  • More about 3631A471KT TE CONNECTIVITY
    3631A471KT TE CONNECTIVITY
    3631A471KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3631A471KT is described as FIXED IND 470UH 450MA 1.98 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"