3630C332KT TE CONNECTIVITY
  • More about 3630C332KT TE CONNECTIVITY
    3630C332KT TE CONNECTIVITY
    3630C332KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3630C332KT is described as FIXED IND 3.3UH 0.1MA 10 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.