3613C8R2K TE CONNECTIVITY
  • More about 3613C8R2K TE CONNECTIVITY
    3613C8R2K TE CONNECTIVITY
    3613C8R2K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. 3613C8R2K is described as FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"