3522220KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 3522220KFT TE CONNECTIVITY
    3522220KFT TE CONNECTIVITY
    3522220KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3522220KFT is described as RES SMD 220K OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"