35221R2JT TE CONNECTIVITY
  • More about 35221R2JT TE CONNECTIVITY
    35221R2JT TE CONNECTIVITY
    35221R2JT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35221R2JT is described as RES SMD 1.2 OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE