35221R0JT TE CONNECTIVITY
  • More about 35221R0JT TE CONNECTIVITY
    35221R0JT TE CONNECTIVITY
    35221R0JT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35221R0JT is described as RES SMD 1 OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK