35221K8JT TE CONNECTIVITY
  • More about 35221K8JT TE CONNECTIVITY
    35221K8JT TE CONNECTIVITY
    35221K8JT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35221K8JT is described as RES SMD 1.8K OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"