35221K5FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35221K5FT TE CONNECTIVITY
    35221K5FT TE CONNECTIVITY
    35221K5FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35221K5FT is described as RES SMD 1.5K OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE