3522180RJT TE CONNECTIVITY
  • More about 3522180RJT TE CONNECTIVITY
    3522180RJT TE CONNECTIVITY
    3522180RJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3522180RJT is described as RES SMD 180 OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.