3522160RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 3522160RFT TE CONNECTIVITY
    3522160RFT TE CONNECTIVITY
    3522160RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3522160RFT is described as RES SMD 160 OHM 1% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM