352210MJT TE CONNECTIVITY
  • More about 352210MJT TE CONNECTIVITY
    352210MJT TE CONNECTIVITY
    352210MJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352210MJT is described as RES SMD 10M OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH