3522100KJT TE CONNECTIVITY
  • More about 3522100KJT TE CONNECTIVITY
    3522100KJT TE CONNECTIVITY
    3522100KJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3522100KJT is described as RES SMD 100K OHM 5% 3W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.