3521820RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 3521820RFT TE CONNECTIVITY
    3521820RFT TE CONNECTIVITY
    3521820RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3521820RFT is described as RES SMD 820 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.