35216K8FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35216K8FT TE CONNECTIVITY
    35216K8FT TE CONNECTIVITY
    35216K8FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35216K8FT is described as RES SMD 6.8K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK