352168KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352168KFT TE CONNECTIVITY
    352168KFT TE CONNECTIVITY
    352168KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352168KFT is described as RES SMD 68K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F