352151RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352151RFT TE CONNECTIVITY
    352151RFT TE CONNECTIVITY
    352151RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352151RFT is described as RES SMD 51 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE