352147RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352147RFT TE CONNECTIVITY
    352147RFT TE CONNECTIVITY
    352147RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352147RFT is described as RES SMD 47 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"