3521470KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 3521470KFT TE CONNECTIVITY
    3521470KFT TE CONNECTIVITY
    3521470KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3521470KFT is described as RES SMD 470K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP