352139RFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352139RFT TE CONNECTIVITY
    352139RFT TE CONNECTIVITY
    352139RFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352139RFT is described as RES SMD 39 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM