352139KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352139KFT TE CONNECTIVITY
    352139KFT TE CONNECTIVITY
    352139KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352139KFT is described as RES SMD 39K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE