352136KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352136KFT TE CONNECTIVITY
    352136KFT TE CONNECTIVITY
    352136KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352136KFT is described as RES SMD 36K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"