3521360KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 3521360KFT TE CONNECTIVITY
    3521360KFT TE CONNECTIVITY
    3521360KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3521360KFT is described as RES SMD 360K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK