352133KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352133KFT TE CONNECTIVITY
    352133KFT TE CONNECTIVITY
    352133KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352133KFT is described as RES SMD 33K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.