35212K2FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35212K2FT TE CONNECTIVITY
    35212K2FT TE CONNECTIVITY
    35212K2FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35212K2FT is described as RES SMD 2.2K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V