35211K8FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35211K8FT TE CONNECTIVITY
    35211K8FT TE CONNECTIVITY
    35211K8FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35211K8FT is described as RES SMD 1.8K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM