35211K3FT TE CONNECTIVITY
  • More about 35211K3FT TE CONNECTIVITY
    35211K3FT TE CONNECTIVITY
    35211K3FT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35211K3FT is described as RES SMD 1.3K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS