352116KFT TE CONNECTIVITY
  • More about 352116KFT TE CONNECTIVITY
    352116KFT TE CONNECTIVITY
    352116KFT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352116KFT is described as RES SMD 16K OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.