352082RJT TE CONNECTIVITY
  • More about 352082RJT TE CONNECTIVITY
    352082RJT TE CONNECTIVITY
    352082RJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 352082RJT is described as RES SMD 82 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V