3520470KJT TE CONNECTIVITY
  • More about 3520470KJT TE CONNECTIVITY
    3520470KJT TE CONNECTIVITY
    3520470KJT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 3520470KJT is described as RES SMD 470K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.