35202R7JT TE CONNECTIVITY
  • More about 35202R7JT TE CONNECTIVITY
    35202R7JT TE CONNECTIVITY
    35202R7JT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 35202R7JT is described as RES SMD 2.7 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"